Skip to main content

O marce

 

POZNAJ GOSIĘ I JEJ SPRYTNE PATENTY!

Marka Gosia to więcej niż artykuły gospodarstwa domowego. Sprzątanie, gotowanie i inne obowiązki domowe mogą być źródłem przyjemności i satysfakcji, jeśli wykonywane są wspólnie – ręka w rękę. Dlatego tak ważna jest dla Gosi idea dzielenia się obowiązkami domowymi. Jak to robimy? Podsuwamy sprytne patenty, rozmawiamy z konsumentami, przeprowadzamy testy i badania oraz prowadzimy kampanię społeczną. Jaką? Dowiedz się więcej o tym, jak robić to razem!

 

PRZECHOWYWANIE

Woreczki z suwakiem, folia do żywności z ucinarką, torebki śniadaniowe czy woreczki do lodu. Poznaj wszystkie produkty do przechowywania marki Gosia!

ZOBACZ PRODUKTY

SPRZĄTANIE

Znasz już nasz Mop Żółta Mikrofibra nr 1 w Polsce? Czeka on na Ciebie razem ze ściereczkami do mycia okien, łazienki i kurzu oraz innymi produktami do sprzątania!

ZOBACZ PRODUKTY
produkty z kategorii sprzatanie marki gosia

PIECZENIE

Szybko oraz smacznie i to z numerem 1 w Polsce! Wypróbuj nasz rękaw i woreczki do pieczenia, foremki aluminiowe babka i pasztet oraz wiele innych, przydatnych produktów.

ZOBACZ PRODUKTY
 

HISTORIA MARKI

2001

2007

2012

2013

2017

2018

2019

2020

2021

2022

 

POZNAJ NASZ MOP ŻÓŁTA MIKROFIBRA NR 1 W POLSCE

play

Zobacz video

OPINIE NASZYCH KONSUMENTÓW

quote

Alibaba62

Produkty sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Zachęcam do skorzystania!

quote

Wyciszka

Produkty pierwsza klasa: funkcjonalne i estetycznie wykonane. Polecam :)

quote

MarSch

Gąbki do zmywania trudnych plam sprawdzają się świetnie! Można Waszym produktom zaufać w zupełności!

 

SPRYTNE PATENTY

Pakowanie śniadania w mniej niż minutę? Zmywanie naczyń w świeżo pomalowanych paznokciach? Łatwe mycie zabrudzeń z drewnianej podłogi? Równe i szybkie odcinanie folii? Tak, z Gosią to możliwe! Poznaj wszystkie nasze sprytne patenty!

POZNAJ PATENTY GOSI

marka Gosia róbcie to razem konkurs
 

ZAMÓW NEWSLETTER
I ZGARNIJ DODATKOWE KORZYŚCI

nl_icon1 Oferty specjalne nl_icon2 Kody rabatowe nl_icon3 Konkursy nl_icon5 Nowości nl_icon4 Darmowe produkty do testowania
ZAPISZ SIĘ