Skip to main content

Jestem EKO

 

GOSIA JEST EKO!

Ziemia to piękne miejsce, o które chcemy dbać, dlatego robimy wszystko, aby nasze produkty były coraz bardziej przyjazne środowisku. Marka Gosia (wraz z jej producentem – polską firmą Politan), starając się działać proekologicznie, ma w ofercie zarówno produkty w 100% biodegradowalne, jak i w 100% z recyklingu, a każde opakowanie nadaje się do ponownego przetworzenia. Wkładamy także sporo wysiłku, aby nasze produkty były na tyle trwałe, byś mógł używać ich wielokrotnie i tym samym generować mniej odpadów, zgodnie z ideą zero waste.

kanapka w biodegradowalnej torebce śniadaniowej

PRODUKTY BIODEGRADOWALNE

Produkty z surowców biodegradowalnych to ważny krok w drodze do ochrony środowiska naturalnego, które nas otacza. Gosia posiada w ofercie w 100% biodegradowalne worki na śmieci, papier do pieczenia, torebki i papier śniadaniowy, foremki na muffinki i ścierkę gąbczastą oraz ścierkę jak bawełna. Biodegradowalne są także nasze rękawice domowe, które tworzone są z naturalnego lateksu i bawełnianej wyściółki.

KOBIETA WYJMUJĄCA Z KOSZA na smieci worek z uszami

RECYKLING TO PODSTAWA!

Nasza firma dba o środowisko, dlatego spora część produktów marki Gosia pochodzi z recyklingu. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że wszystkie nasze worki są wytwarzane w 100% z surowców wtórnych. Dzięki unikatowej technologii są one niezwykle elastyczne i jednocześnie wytrzymałe, mimo tego, że używamy do ich produkcji mniej surowca. Nazwaliśmy tę zasadę "mniej plastiku - więcej mocy". Dodatkowo, całość odpadów powstałych podczas procesów produkcyjnych zostaje ponownie wykorzystana, co sprawia, że wykorzystujemy 100% surowca.

TRWAŁOŚĆ & LESS WASTE

Nasze produkty tworzymy w taki sposób, by mogły służyć Ci przez długi czas. Świetnym tego przykładem będą mopy oraz ścierki z mikrofibry, które można prać w pralce, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z nich przez długie miesiące. Dzięki użyciu solidnych materiałów i tworzyw, nasze miotły, wiadra czy rękawice możesz kupować z mniejszą częstotliwością, co również jest korzystne dla natury. Folia do żywności z ucinarką umożliwia wymianę wkładów, więc - kupując je - dbasz zarówno o swój portfel, jak i o środowisko. Z kolei ogromną zaletą woreczków z suwakiem jest to, że można je umyć i wykorzystać ponownie, na różne sposoby. Marka Gosia naprawdę jest eko!

 

ZAMÓW NEWSLETTER
I ZGARNIJ DODATKOWE KORZYŚCI

nl_icon1 Oferty specjalne nl_icon2 Kody rabatowe nl_icon3 Konkursy nl_icon5 Nowości nl_icon4 Darmowe produkty do testowania
ZAPISZ SIĘ